top of page

Sürükleyici Bir Politik Dizi: Bodyguard

Yorulmadan, sıkılmadan, bir çırpıda keyifli bir dizi izlemek istiyorsanız şans verin. Her bölümde, merak duru bir aksiyon ve gerçekçiliğin ön planda olduğu bir dizi.


Konusu: İçişleri bakanının koruması olarak görev yapan David Budd kendisini siyasi bir güç savaşının içinde buluyor. Görev bilinci yüksek bir personel olarak bu güç savaşında başına gelen olayların sorumlularını bulmak da kendisine kalıyor.


Neden Sevdim: Oldukça sürükleyici bir yapıya sahip. Ve tüm bunları 6 bölüm boyunca birkaç çatışma sahnesi ile başarması oldukça etkileyici. Patlamalar veya abartılı silah sahneleri yerine sırayla ve oldukça kaliteli işlenen bir olay örgüsü var. Dizi oldukça gerçekçi hissettiriyor ve bu da olayların içinde gibi hissetmemize sebep oluyor.

Kötü Yanları: Dizi elbette bazı klişelere sahip. İçişleri Bakanı'nın ldierlik ettiği toplantılarda devletin önemli kadrolarından isimler olmasına rağmen bu sahnelerde sadece 3-5 kişinin konuşuyor olması biraz absürt. Tüm olay masada bu 3-5 kişinin etrafında dönerken diğer kişiler sadece cansız manken gibi onları seyretmesi... Ve pek özgün bir senaryo olmaması.


IMDB: 8.1 Posted Puanı: 6.5

29 görüntüleme

Comentarios


bottom of page